Legenda Kontrafakt prichádza s novinkami

Legenda s názvom Kontrafakt je späť! A prichádza s dvoma novinkami ako predzvesť nového albumu, o ktorom sme písali na začiatku tohto roka. Prvou je nový merch a druhou nový klip z pripravovaného albumu.

Tento pondelok sa pod prístavným mostom v Bratislave o 18.00 konala veľká vec! Legenda Kontrafakt točil po siedmych rokoch nový videoklip. Cez víkend hlásali členovia legendárnej trojky prostredníctvom svojich komunikačných kanálov na facebooku nový masový a stokový videoklip, presne tak ako si Kontrafakt pamätáme z ich najlepšej doby. O nový videoklip sa postaral Adam Pavelka. Žeby Moji ľudia II.?

 

 


Ako poznáme z fotiek, bolo to masové, stokové, také ako sa na Kontrafakt patrí, čo dokazuje aj počet motoriek a štvorkoliek!

Druhou novinkou je nový merch Kontrafaktu a to presnejšie mikina, ktorú odprezentoval Rytmus uplynulý víkend na prvom ročníku festivalu Hip-Hop Žije, ktorý sa konal v Bratislave, presnejšie na Zlatých Pieskoch.

Okamžite po zverejnení fotiek z HH Žije táto mikina vyvolala davový ošiaľ a každý správny fanúšik Kontrafaktu po nej zatúžil. Kontrafakt vyplnil slová fanúšikov a už zajtra pôjde táto mikina do tlače. V predpredaji si môžete túto mikinu objednať na www.shop.rukahore.sk.

Prvé informácie o tvorbe nového videoklipu Kontrafaktu upresnili dlhokladenú otázku, ktorú sme si aj my na blogu dali už v marci. Dočkáme sa tohto roku Egovho sóla či nového albumu KF? Sú zjavné tri fakty, že chalani makajú na novom albume, pravdepodobne to bude nový album Kontrafaktu a konečne sa máme na čo tešiť! Treba už len dúfať, že to bude tento rok.

Rudyno.