FAQ

1. Je váš tovar originál?
Áno. Všetok nami ponúkaný tovar je originálny, nejde o žiadne napodobeniny. Za originalitu nami dodávaného tovaru ručíme svojím dobrým menom.
2. Nakupujem v online STREETFASHIONSTORE Nahodsa.sk. Čo znamenajú tieto pojmy?
Stav mojej objednávky
je: 
"Nová"  - Tvoja objednávka je u nás a čaká na štátium Spracovanie, ktorý nadobudne hneď potom čo sa k nej náš Tím dopracuje.  
,,Spracovanie,, -  Tvoja objednávka nadobudla stav Spracovanie, čo znamená že tovar, ktorý máme skladom je pripravený a tovar, ktorý nieje skladom sme zabezpečili od našich dodávateľov a čakáme kým k nám dorazí (dostupnosť tovaru nájdeš pri každom produkte v pravo hore).
,,Expedovaná,, - objednávka bola odoslaná od nás a nachádza sa v preprave na ceste k Tebe.

3. Môžem zrušiť alebo zmeniť moju objednávku?
Áno
. Pokiaľ tovar nebol vyexpedovaný, Tvoju objednávku môžete zrušiť alebo zmeniť kedykoľvek.
Nie. Pokiaľ už bola Tvoja objednávka vyexpedovaná od nás a nachádza sa v preprave (čo znamená že k už na ňu nemáme dosah), nie je možné objednávku zrušiť, ani zmeniť.
Ak máš záujem doplniť objednávku po tom čo si ju už odoslal/a, neváhaj nás kontaktovať na našom t.č. 0948 31 30 28 alebo na emaile info@nahodsa.sk.

4. Môžem si u vás tovar objednať aj inak ako cez Internet?
Áno
. Zriadili sme pre Teba možnosť telefonickej objednávky na t.č. 0948 31 30 28. Pri objednávke cez telefón si vopred priprav kód produktu/ produktov, ktoré si si vybral/a, veľkosť, adresu dodania a fakturačnú adresu, ak sa líši od adresy dodania, emailovú adresu a telefonický kontakt na ktorom budeš dostupný/á v čase dodania tovaru na Tvoju adresu.
Ďalšou možnosťou je nákup v našej Výdajni na ulici Priemyselná 45, v Michalovciach - Mapa , kde Ti objednávku radi a ochotne vyhotovíme.

5. Ako nájdem správnu veľkosť oblečenia alebo obuvi?
Pri každom tovare nájdeš veľkostnú tabuľku, ktorá Ti pomôže vybrať si tú správnu veľkosť. Ak potrebuješ pomoc, neváhaj a kontaktuj nás. 

6. Potrebujem veľkosť, ktorú pri tovare uvedenú nemáte. Ako mám objednať?
Ak pri danom tovare nie je veľkosť, ktorú potrebujetš, znamená to, že táto veľkosť momentálne nie je dostupná. V takom prípade nás prosím Kontaktuj na našom t.č. 0948 31 30 28, prípadne si skús skontrolovať Tebou požadovaný produkt neskôr. Nakoľko aktualizácia tovaru prebieha každý deň, je možné, že Tebou požadovaná veľkosť sa opätovne objaví.


7. Môžem objednaný tovar vrátiť alebo vymeniť za iný?
Áno, všetok tovar objednaný na webe Nahodsa.sk je možné vymeniť za iný, prípadne za inú veľkosť. Ak Ti výmena nevyhovuje, vrátime Ti peniaze späť na účet. Výmena tovaru je možná do 14 dní od prebratia tovaru na Tvojej adrese. Viac informácií o výmene tovaru a možnostiach reklamácií sa dozvieš v Reklamačnom poriadku

8. Čo mám robiť, ak tovar nespĺňa moje predstavy?
Garancia vrátenia peňazí -
Ak Tebou zakúpený tovar nespĺňa Tvoje predstavy, u nás máš možnosť požiadať o vrátenie peňazí. Odošli tovar spolu s priloženým reklamačným formulárom späť na našu adresu a my Ti vrátime peniaze na účet. Garantujeme vrátenie peňazí! Viac informácií ako vymeniť alebo vrátiť tovar sa dozvieš v Reklamačnom poriadku

9. Ako mám postupovať pri reklamácii?
1. Vypíš reklamačný formulár, ktorý sme Ti zaslali spolu s objednávkou, prípadne si ho Vytlač z nášho webu.
2. Nezabudni na číslo objednávky, adresu, dôvod výmeny a nový tovar, za ktorý požaduješ pôvodný tovar vymeniť.
3. Pri vrátení peňazí na účet nezabudni na číslo účtu. V prípade vrátenia peňazí poštovou poukážkou stačí uviezť Tvoju adresu, no pri tejto forme vrátenia sa účtuje poplatok 1€.
4. Tvoju reklamáciu vybavíme v čo najkratšom možnom čase a vymenený tovar zašleme na Tebou uvedenú adresu balíkom 1. triedy alebo kuriérom. Reklamácie nezasielame na dobierku!
Viac informácií ohľadne reklamácií nájdeš v sekcii Reklamačný poriadok .

10. Ako môžem zaplatiť za objednávku?
Objednaný tovar je možné uhradiť 3-mi spôsobmi:
- dobierkou – pri prebratí tovaru 
- prevodom na náš účet – pred expedíciou tovaru
- kreditnou kartou priamo na našej stránke - pri vyhotovovaní objednávky.

11. Ako mi tovar doručíte?
Tovar doručujeme prostredníctvom Slovenskej pošty, alebo kurierom. Spôsob doručenia si zvolíš podľa toho ako Ti to vyhovuje. 

12. Je možné vyzdvihnúť si tovar osobne vo Vašej Výdajni?
Áno. Osobný odber tovaru je možný v Michalovciach v našej Výdajni Tovaru na ulici Priemyselná 45 - Mapa
Do budúcna zvažujeme aj rozšírenie našich predajní do iných miest Slovenska.

13. Kedy mi príde objednaný tovar domov?
Doba dodania tovaru je uvedená pri každom produkte v pravo hore.
Ak je Tebou objednaný tovar SKLADOM, môžeš ho očakávať v priebehu 1 až 2 pracovných dní.
Tovar vždy expedujeme tak rýchlo ako je to len možné. Všetko však stále závisí od dostupnosti daného tovaru, ktorú uvádzame pri každom produkte v pravo hore. 

14. Ako najrýchlejšie je možné tovar doručiť?
Kupujete darček pre svojho známeho, prípadne plánujete odchod na dovolenku a potrebujete tovar doručiť čo najrýchlejšie? Kontaktujte náších operátorov na t.č. 0948 043 038, ktorý Ti ochotne preveria, či Tebou uvedený termín doručenia je z našej strany reálny. 

15. Viete tovar doručiť do požadovaného termínu?
V prípade, že máš záujem prebrať objednaný tovar v konkrétnom termíne, kontaktuj nás na info@nahodsa.sk a uveď požadovaný termín dodania, číslo objednávky, Tvoje meno a priezvisko. Na základe uvedeného upravíme termín doručenia Tvojej objednávky na taký ako potrebuješ.

16. Koľko stojí poštovné?
Tovar dodávame prostredníctvom Slovenskej pošty, alebo kuriérom. Cena poštovného v prípade Slovenskej pošty je 4 EUR a v prípade že si zvolíš doručenie kurierom je to 5 EUR. Pri nákupe nad 100 EUR je poštovné ZADARMO.

Ak si nenašiel/a odpoveď na Tvoju otázku, neváhaj nás kontaktovať na našom t.č. 0948 31 30 28 alebo e-mailom: info@nahodsa.sk


Tvoj tím Nahodsa.sk ;)